KONST / Litografier / Färglitografi 16218035
nr 1621 8035
Färglitografi
Lars Åberg. Signerad, numrerad 1/40, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Färglitografi, bildmått: 45x31cm, yttermått inklusive ram: 65x48cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 maj 2024
kl 19:58:09
100 kr
150 kr
250 kr